Agentii de turism »

MAREEA

Agentia de turism MAREEA


 Logo MAREEA MAREEA este unul din touroperatori cu experienta pe piata serviciilor turistice, care si-a castigat prestigiul prin calitatea si promptitudinea serviciilor, avand in spate o echipa de adevarati profesionisti.
Înfiinţată în 1998, ca societate cu capital privat, MAREEA a devenit una dintre cele mai importante agenţii de turism tour operatoare din România. Firma a investit nu numai în extinderea propriei sale reţele de agenţii de turism, ci şi în crearea unei reţele de parteneri puternice şi în creştere, într-o bună infrastructură de comunicare şi în pregătirea unei echipe tinere şi dinamice de specialişti.



Date de contact
Localitatea: Hunedoara
Persoana de contact: Marius Meruta
Adresa: B-dul Alexandru Ioan Cuza nr. 32 A, sector 1
Telefon: 0372541499
Website: http://www.mareea.ro
E-mail: marketing@mareea.ro
» Profil agentie

Puncte de lucru
1.
Localitatea: Cluj-Napoca
Persoana de contact: Adrian FARCAS
Adresa: Cluj-Napoca, str. Republicii nr. 1
Telefon: 0264-403611 0364-405667
Fax: 0264-403611
E-mail: cluj@mareea.ro
2.
Localitatea: Timisoara
Persoana de contact: Serena Marc
Adresa: Timisoara, str. E. Ungureanu nr. 9
Telefon: 0256-431005
E-mail: timisoara@mareea.ro
3.
Localitatea: Deva
Persoana de contact: Cristian Leaha
Adresa: Str.AVRAM IANCU; Bl H1/D
Telefon: 0354413500
E-mail: deva@mareea.ro
4.
Localitatea: Iasi
Persoana de contact: Alin Purdea
Adresa: Str. GAVRIL MUZICESCU, Nr.6, Bl. 7A, mezanin
Telefon: 0232215524
E-mail: iasi@mareea.ro
5.
Localitatea: Brasov
Persoana de contact: Camelia Morari
Adresa: Str. Muresenilor, Nr.3
Telefon: 0268512638
E-mail: brasov@mareea.ro
6.
Localitatea: Ploiesti
Persoana de contact: Iulia Stefan - Andreescu
Adresa: Bdul. REPUBLICII, Nr.183, Bl. 8C1
Telefon: 0314232536
E-mail: ploiesti@mareea.ro
7.
Localitatea: Bacau
Persoana de contact: Elena Rusu
Adresa: Str. Mihai Viteazu Nr. 12, Sc. B
Telefon: 0234533867
E-mail: bacau@mareea.ro
8.
Localitatea: Bucuresti
Persoana de contact: Adelina Dumitrascu
Adresa: Sos.Stefan Cel Mare, nr.25, bl.28, parter
Telefon: 031 231100
E-mail: bucuresti@mareea.ro
9.
Localitatea: Bucuresti
Persoana de contact: Raluca Aldoiu
Adresa: B-dul CAROL I, Nr.58, parter, Sect.2
Telefon: 0314231102
E-mail: bucuresti@mareea.ro
10.
Localitatea: Bucuresti
Persoana de contact: Bogdan Dragan
Adresa: Str. N.Balcescu, nr.35A, parter
Telefon: 0314231104
E-mail: bucuresti@mareea.ro

Galerie foto


Cele mai noi oferte de sejur
Hotel Mercur Minerva 3* - 1250 RON / persoana
Hotel Costa Marina 2* - 555 EURO / persoana
Hotel Agapi Beach 4* - 958 EURO / persoana
Hotel Angelina & Apartments 3* - 517 EURO / persoana
Hotel Corfu Senses Resort 3* - 479 EURO / persoana

Agentia de turism
MAREEA

Cauta oferte ale agentiei


Infoturism:
© 2001 - 2016 InfoTurism Media srl. Toate drepturile rezervate | Contact Infoturism.ro
Utilizand acest site inseamna ca sunteti de acord cu Termenii si conditiile de utilizare