Agentii de turism »

Perfect Tour

Agentia de turism Perfect Tour


 Logo Perfect Tour Agentie de turism. Va asteptam cu cele mai bune oferte!
In centrul echipei noastre sta pasiunea de a va servi. Daca veti fi multumiti, noi ne vom simti impliniti. Veti avea ceea ce doriti, la timp si la un pret corect. Noi stim mai bine decat oricine altcineva ca fiecare detaliu este important. Si avem grija sa va oferim vacantele memorabile pe care vi le doriti!



Date de contact
Localitatea: Bucuresti
Persoana de contact: Perfect Tour
Adresa: Bd. Decebal, nr. 14, Bucuresti, Romania
Telefon: 0215698930
Fax: 0215698930
Website: http://www.perfect-tour.ro
E-mail: infoturism@perfect-tour.ro

Puncte de lucru
1.
Localitatea: Brasov
Persoana de contact: Perfect Tour Brasov
Adresa: Piata Sfatului, nr. 12 - 14, Brasov, Romania Brasov, Romania
Telefon: 0215698931
Fax: 0215698931
E-mail: brasov@perfect-tour.ro
2.
Localitatea: Buzau
Persoana de contact: Perfect Tour Buzau
Adresa: Bld. Nicolae Balcescu, bloc 7, parter, ap.4, Buzau, Romania
Telefon: 0215698933
Fax: 0215698933
E-mail: buzau@perfect-tour.ro
3.
Localitatea: Ploiesti
Persoana de contact: Perfect Tour Ploiesti
Adresa: Str. Ion Maiorescu, nr. 16, bl. 33N1, parter, Ploiesti, Romania
Telefon: 0215698934
Fax: 0215698934
E-mail: ploiesti@perfect-tour.ro
4.
Localitatea: Cluj Napoca
Persoana de contact: Perfect Tour Cluj Napoca
Adresa: Str. Eroilor, nr. 14, Cluj-Napoca, Romania Cluj Napoca, Romania
Telefon: 0215698938
Fax: 0215698938
E-mail: cluj@perfect-tour.ro
5.
Localitatea: Craiova
Persoana de contact: Perfect Tour Craiova
Adresa: Str. Eugeniu Carada, nr.2, Craiova, Dolj, Romania
Telefon: 0215698935
Fax: 0215698935
E-mail: craiova@perfect-tour.ro
6.
Localitatea: Galati
Persoana de contact: Perfect Tour Galati
Adresa: Str. Gheorghe Asachi, nr. 1, Galati, Romania Galati, Romania
Telefon: 0215698932
Fax: 0215698932
E-mail: galati@perfect-tour.ro
7.
Localitatea: Constanta
Persoana de contact: Perfect Tour Constanta
Adresa: Bld. Tomis, nr. 99, Constanta, Romania Constanta, Romania
Telefon: 0215698937
Fax: 0215698937
E-mail: constanta@perfect-tour.ro

Galerie foto


Cele mai noi oferte de sejur
Hotel Boho 4* - 600 EURO / persoana
Hotel Paris 5* - 584 EURO / persoana
Hotel Ventana 5* - 513 EURO / persoana
Hotel Art Nouveau Palace 5* - 480 EURO / persoana
Hotel Rott 4* - 390 EURO / persoana
Cele mai noi oferte de cazare
Hotel Radisson Blu Resort & Spa 5* / 247 EURO / loc in dubla
Hotel Budva 4* / 36 EURO / loc in dubla
Hotel Grand Park 4* / 91 EURO / loc in dubla
Hotel Astarea 3* / 50 EURO / loc in dubla
Hotel Riviera 4* / 54 EURO / loc in dubla

Agentia de turism
Perfect Tour

Cauta oferte ale agentiei

Agentia noastra este partener autorizat in Romania pentru:
Adac ReisenDertourMeyersNeckermannThomas CookTezTourTUIIATA

Infoturism:
© 2001 - 2017 InfoTurism Media srl. Toate drepturile rezervate | Contact Infoturism.ro
Utilizand acest site inseamna ca sunteti de acord cu Termenii si conditiile de utilizare