Agentii de turism »

Filadelfia Turism

Agentia de turism Filadelfia Turism

Verificati valabilitatea documentelor (licenta/polita de insolvabilitate) agentiilor de turism aflate in prezenta lista accesand site-ul Ministerului Turismului (http://turism.gov.ro/web/)

 Logo Filadelfia Turism Agentia Filadelfia Turism este agentie tour operatoare cu sediul in Bistrita si 35 de puncte de lucru in tara.

Suntem specializati pe turismul intern şi internaţional. Oferim clientilor nostri o gama vasta de produse: sejururi si circuite, rezervări la hoteluri şi pensiuni în ţară şi străinătate,programe de week-end,organizări de conferinţeşi team-buildinguri, bilete de odihnă şi tratament în zone montane şi balneare din ţară şi străinătate, pachete turistice complexe, sub formă de sejururi sau circuite, care integrează cazări, mese, transport aerian sau terestru cu autocare, respectiv microbuse, transferuri,bilete de avion catre orice destinatie,asigurari medicale de calatorie.

Filadelfia Turism isi propune sa-ti improspateze traseul, oferindu-ti maximul din experienta acumulata in retete turistice: ca sa-ti placa din nou de tine. Ne stimuleaza dorinta de a fi tu insuti .Fii tu oriunde!



Date de contact
Localitatea: Bistrita Nasaud
Persoana de contact: Ghirca Laura
Adresa: B-dul Decebal nr 17/4
Telefon: 0758049062
Fax: 0263.213.245
Website: http://www.filadelfiaturism.ro
E-mail: marketing@filadelfiaturism.ro

Puncte de lucru
1.
Localitatea: Cluj Napoca
Persoana de contact: Claudia Vesa
Adresa: Calea Motilor nr 45
Telefon: 0264.593.114, 0752.037.040
Fax: 0264.593.114
E-mail: cluj@filadelfiaturism.ro
2.
Localitatea: Botosani
Persoana de contact: Andreea Voloseniuc
Adresa: Str. Calea Nationala 3-BIG
Telefon: 0231.517.033, 0754.067.846
Fax: 0231.517.033
E-mail: botosani@filadelfiaturism.ro
3.
Localitatea: Bucuresti
Persoana de contact: Manolache Loredana
Adresa: Calea Grivitei 142, sector 1
Telefon: 021.222.5051, 0746.031.981
Fax: 021.222.5051
E-mail: bucuresti@filadelfiaturism.ro
4.
Localitatea: Buzau
Persoana de contact: Madalina Preda
Adresa: Str. Unirii 195
Telefon: 0238.710.200, 0724.232.816
Fax: 0238.710.200
E-mail: buzau@filadelfiaturism.ro
5.
Localitatea: Iasi
Persoana de contact: Popovici Oana
Adresa: Str. Stefan cel Mare nr.10-12
Telefon: 0232.211.887, 0754.067.847
Fax: 0232.211.887
E-mail: iasi@filadelfiaturism.ro
6.
Localitatea: Calarasi
Persoana de contact: CUCU ANA MARIA
Adresa: Autogara Orizont, Str.Belsugului, Nr.2/bis
Telefon: 0730 585 809 Fix: 0242 334 137
Fax: 0242 334 137
E-mail: calarasi@filadelfiaturism.ro
7.
Localitatea: Constanta
Persoana de contact: FEODOTOV ERNESTINA
Adresa: Autogara Sud, Str.Theodor Burada, nr.1
Telefon: 0730 585 807 Fix: 0241 662 135
Fax: 0241 662 135
E-mail: constanta@tabitatour.ro
8.
Localitatea: Drobeta Turnu Severin
Persoana de contact: TAMBLAC MARIA
Adresa: Str.Calomfirescu, Nr.283, Bl B7, parter, (vis-a-vis de autogara Drobeta)
Telefon: 0747 339 999 Fix: 0252 317 616
Fax: 0252 317 616
E-mail: turnuseverin@filadelfiaturism.ro
9.
Localitatea: Lugoj
Persoana de contact: PAULESCU ANCUTA
Adresa: Str.Nicolae Balcescu, Nr.9 (in incinta complex Luca Shopping Center)
Telefon: 0755 141 368 Fix: 0256 356 340
Fax: 0256 356 340
E-mail: lugoj@filadelfiaturism.ro
10.
Localitatea: Ploiesti
Persoana de contact: Nitu Mihaela
Adresa: Str. Depoului 9/11
Telefon: 0244.593.707, 0749.994.400
Fax: 0244.593.707
E-mail: ploiesti_sud@filadelfiaturism.ro
11.
Localitatea: Petrosani
Persoana de contact: BUCIUMAN ARETA
Adresa: Str.Horea, Nr.3, Bl 63 - C - 12, parter
Telefon: 0751 112 131
E-mail: petrosani@filadelfiaturism.ro
12.
Localitatea: Deva
Persoana de contact: ILCA CRISTINA / MICLEA GINA
Adresa: B-dul Iuliu Maniu, Bl I
Telefon: 0749 551 299 Fix: 0254 234 717
Fax: 0254 234 717
E-mail: deva@filadelfiaturism.ro
13.
Localitatea: Timisoara
Persoana de contact: POPA ADELA
Adresa: Str.Ungureanu, Nr.17 (vis-a-vis de Clinicile Noi)
Telefon: 0754 067 849 Fix: 0256 433 060
Fax: 0256 433 060
E-mail: timisoara@filadelfiaturism.ro
14.
Localitatea: Arad
Persoana de contact: ONITA DAMARIS / ONITA BIANCA
Adresa: P-ta Mihai Viteazul, Nr.13
Telefon: 0752 311 017 Fix: 0257 212 331
Fax: 0257 212 331
E-mail: arad@filadelfiaturism.ro
15.
Localitatea: Alba Iulia
Persoana de contact: Kerekes Ioan
Adresa: Calea Motilor MV10
Telefon: 0258.830.009, 0742.030.201
Fax: 0258.830.009
E-mail: alba@tabita-tur.ro
16.
Localitatea: Braila
Persoana de contact: Pavel Mirela
Adresa: Calea Calarasi, 110 bl. 1
Telefon: 0239.629.290, 0742.232.812
Fax: 0239.629.290
E-mail: braila@filadelfiaturism.ro
17.
Localitatea: Baia Mare
Persoana de contact: Sandor Ramona
Adresa: B -dul Traian 14
Telefon: 0262.224.148, 0752.311.020
Fax: 0262.224.148
E-mail: baiamare@filadelfiaturism.ro
18.
Localitatea: Galati
Persoana de contact: Ghiuta Ciprian
Adresa: Str. Otelarilor 43, bl.K, sc.7
Telefon: 0236.443.664, 0755.151.664
Fax: 0236.443.664
E-mail: galati@filadelfiaturism.ro
19.
Localitatea: Sibiu
Persoana de contact: Dan Raluca
Adresa: Soseaua Alba Iulia bl 11
Telefon: 0269.212.061, 0749.996.401
Fax: 0269.212.061
E-mail: sibiu@filadelfiaturism.ro
20.
Localitatea: Zalau
Persoana de contact: Faur Zamfira
Adresa: Str. Crisan 4, bl T159
Telefon: 0260.662.491, 0749.551.198
Fax: 0260.662.491
E-mail: zalau@filadelfiaturism.ro
21.
Localitatea: Suceava
Persoana de contact: Stamate Iulian
Adresa: Str. Ana Ipatescu
Telefon: 0230.550.088, 0752.111.213
Fax: 0230.550.088
E-mail: suceava@filadelfiaturism.ro
22.
Localitatea: Targoviste
Persoana de contact: Diaconescu Anca
Adresa: B-dul Libertatii 3-5 bl.5
Telefon: 0245.222.352, 0724.232.813
Fax: 0245.222.352
E-mail: targoviste@filadelfiaturism.ro
23.
Localitatea: Pitesti
Persoana de contact: Bocancea Lavinia
Adresa: Str. Targul din Vale 54
Telefon: 0248.212.434, 0722.814.300
Fax: 0278.212.434
E-mail: pitesti@tabitatour.ro
24.
Localitatea: Onesti
Persoana de contact: Valeanu Darie
Adresa: B-dul Republicii 70
Telefon: 0234.313.150, 0723.096.476
Fax: 0234.313.150
E-mail: onesti@filadelfiaturism.ro
25.
Localitatea: Alexandria
Persoana de contact: Paula Dinu
Adresa: Str. Bucuresti 94, bl. 220
Telefon: 0347.805.514, 0724.232.890
Fax: 0347.805.514
E-mail: alexandria@filadelfiaturism.ro
26.
Localitatea: Brasov 1
Persoana de contact: Cornea Ramona
Adresa: B-dul Grivitei 54 , bl.1
Telefon: 0268.424.433, 0479.996.402
Fax: 0268.424.433
E-mail: brasov@filadelfiaturism.ro
27.
Localitatea: Brasov
Persoana de contact: Badic Cornelia
Adresa: Str. Avram Iancu 114
Telefon: 0268.421.330, 0754.067.845
Fax: 0268.421.330
E-mail: brasov2@tabitatour.ro
28.
Localitatea: Craiova
Persoana de contact: TRIF IOZEFINA
Adresa: Calea Bucuresti, Bl A19, parter
Telefon: 0752 311 021 Fix: 0251 542 202
Fax: 0251 542 202
E-mail: craiova@filadelfiaturism.ro
29.
Localitatea: Bucuresti
Persoana de contact: Andreea Sigheti
Adresa: Calea Mosilor nr.205,bl.11, sector 2
Telefon: 0752063492; 0212100047
Fax: 0212225051
E-mail: bucuresti2@filadelfiaturism.ro
30.
Localitatea: Oradea
Persoana de contact: POPA SIMONA/MORGOVAN SIMONA
Adresa: Str.Primarieri, Nr.52
Telefon: 0747 154 999 / 0752 311 019 fix: 0259 467 454
Fax: 0259 467 454
E-mail: oradea@filadelfiaturism.ro

Galerie foto


Cele mai noi oferte de sejur
Hotel Jerusalem Gate 4* - 543 EURO / persoana
Hotel King Solomon 5* - 573 EURO / persoana
Hotel Nenominalizat 4* - 560 EURO / persoana
Hotel Sol Guadalupe 4* - 875 EURO / persoana
Hotel Hsm Don Juan 3* - 850 EURO / persoana
Cele mai noi oferte de cazare
Hotel Boutique Lindenhof 3* / 585 EURO / loc in dubla
Hotel Antonius 4* / 910 EURO / loc in dubla
Hotel Latini 4* / 925 EURO / loc in dubla
Hotel Schutthof 3*+ / 685 EURO / loc in dubla
Hotel Gasthof Seestrand 3* / 320 EURO / loc in dubla

Agentia de turism
Filadelfia Turism

Cauta oferte ale agentiei

Agentia noastra este partener autorizat in Romania pentru:
IATATezTour

Infoturism:
© 2001 - 2019 InfoTurism Media srl. Toate drepturile rezervate | Contact Infoturism.ro
Termenii si conditiile de utilizare | Politica de cookie | Politica de confidentialitate